Zrušení 9. přehlídky otevřených sklepů

Přestože jsme do poslední chvíle věřili a doufali, že postupné uvolňování v rámci mimořádné pandemické situace příznivě ovlivní i letošní konání posunutého termínu přehlídky Dunajovských kopců, musíme s velkou lítostí oznámit, že 9. přehlídka otevřených sklepů musí být na základě vyjádření Ministerstva zdravotnictví ČR zrušena.

A jak to bude s vašimi vstupenkami?

Protože věříme, že jste našimi věrnými „fanoušky“ a my si vaší podpory moc vážíme, vaše vstupenka se stává voucherem na odběr vína. Jedna vámi zakoupená vstupenka v předprodeji v hodnotě 950 Kč je voucherem na odběr jednoho kartonu vína s láhvemi od vinařů z Dunajovských kopců v hodnotě 1060 Kč.

Navíc uvnitř kartonu najdete poukázku na 3 degustační vzorky v naší nové spolkové vinotéce „Korek“ wine and coffee bar Mikulov, kterou pro vás otevřeme na ulici Pavlovská 93/1 už od 3. 6. 2020.

Každý karton bude také opatřen soutěžním kódem „To si vypijeme“. Všichni milovníci vína tak mohou soutěžit o spoustu vinařských cen a především o 3 hlavní výhry – 3 x 300 lahví vín (více již brzy na tosivypijeme.cz).

Děkujeme!

Děkujeme za pochopení v nastalé situaci a zároveň se už teď na vás těšíme v rámci „Léta otevřených sklepů“, které začíná už 29. 6. a pokračuje až do konce letních prázdnin 30. 8. 2020.

Ochutnávku vín nejen nového ročníku 2019 tak můžete během celého léta podniknout u každého vinaře. Přesný rozpis otevření jednotlivých vinařství najdete již brzy na www.dunajovskekopce.cz

O co chceme požádat vás?

Všechny, kteří si v předprodeji zakoupili vstupenky, tímto prosíme o zaslání emailu na vstupenky@dunajovskekopce.cz. Email by měl obsahovat vaše číslo objednávky a formu odběru vína.

Jak nebo kde si víno můžete vyzvednout?

a) Od 20. do 21. 6. 2020 ve skladu Dunajovských kopců na ulici Hlavní 98, Dolní Dunajovice, a to v tyto dny od 9:00 do 12:00 h,

b) v případě nemožnosti osobního odběru viz výše dopravíme víno přímo na vaši adresu (prosím uveďte ji v emailu spolu s číslem objednávky).

Váš e-mail čekáme nejpozději do konce května a karton vína v hodnotě 1060 Kč, který si nemůžete osobně vyzvednout, zašleme nejpozději do konce června.

BUDEME VÁM POSÍLAT JEN SAMÉ DOBRÉ ZPRÁVY! Tipy na akce a výhodné nabídky. Chcete?
Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu, který není povolen mladistvým. Potvrďte prosím, že Vám již bylo 18 let.